Xbox One X vs. PC?

Figyelt kérdés

1 hónapja újítotottam fel a gépem, videókártya kivételével.

MSI Z370 Tomahawk

I5 8600K

Corsair 2x4GB 3000mhz

CM Masterwatt Lite 600

Be Quiet! Shadow Rock 2

Álomjátékom a Forza Horizon 3, csak nem adatik meg olyan hardver. :(

Esetleg eladnám a gépet, nem is tudom mennyit érne, egy X One X mennyivel lenne jobb befektetés?



#PC #X One X
2018. aug. 14. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Megadatna, ha jobban osztottad volna be a pénzed, ~180 -ból kijön egy xbox one x szintű PC (új alkatrészekből), és az kicsit sokoldalúbb egy konzolnál.


Nyilván ha nem maradt keret videokártyára, akkor a konzol még menthetővé teszi a helyzeted.

2018. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jogos!
2018. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

One S-en is szépen fut (nem olyan szép, mint PC-n tud lenni, de mivel sokkal halkabb a xbox, mint a PC-m, én Horizon-t főleg nyáron csak konzolon játszom).


De komolyra fordítva a szót: ha a PC-t csak és kizárólag játékra használod, és a Horizon3, és hasonlószőrű játékai azok, amiket használsz, akkor azt mondanám, hogy cseréld a PC-t, mert még ott a Grid, a Project Cars, és ősszel jön a Horizon 4 is (és még a 2 is baromi jó szórakozást ad egyébként).


Ha vannak más területek is, ami miatt kell a PC, de az most a Forza-n kívül mindenre elég, akkor az XBOX árából vehetsz olyan VGA-t, ami jó lesz (de vegyél még memóriát, 8GB kevés neki).


Vagy vedd meg a PC mellé a konzolt, én ezt a variációt követtem, és igazából nem bántam meg.

2018. aug. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!