Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ma reggel mikor bekapcsoltam...

Ma reggel mikor bekapcsoltam a gépet, megjelent a jobb alsó sarokba egy kis ablak amibe a következő volt írva: "Chrominio message center New chromium version is now avaible. Would you like to install the latest version? Configure" Mit tegyek? .

Figyelt kérdés

Nos mivel én semmit nem akartam ezzel kezdeni, se konfigurálni sem telepíteni semmit..de eltünteni sem tudtam sehogy, viszont emellett az ablak mellett írni nem lehet sehová mert nem hagyja.. Aztán végső elkeseredésemben rákattintottam a konfigurálásra, elkezdett vadul tekerni..de még mindig csak teker..semmi nem történik..és az ablak még mindig ugyanott.. 🙂 Újraindítom a gépet marad az ablak..

(nincs sem google chrome keresőm, sem Chromiumom egyébként...volt de már kitöröltem)


2018. aug. 15. 07:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Valami jó kis trójait bekaptál.
2018. aug. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolom, vírusvédelmed az nincs...
2018. aug. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
McAfee van..Az nem jó?
2018. aug. 15. 08:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Ajtótámasznak tökéletes :D

Egy Malwarebytes-al nézd át a géped.

2018. aug. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben van köszi-) azt hittem javaslat nem is lesz..-)
2018. aug. 15. 11:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt is futtasd le.

[link]

2018. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ok. lefuttatom feltétlen!! köszönöm a segítséget!
2018. aug. 15. 13:53
 8/9 A kérdező kommentje:
Jelentem mindent lefuttatam , telepítettem ami javasolva lett, és lőn..ma reggelre eltünt az ablak..remélem nem is jön vissza -) Köszönöm a segítséget !
2018. aug. 16. 11:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld rá, egy évre egy jó buli áráért megvehető az Eset Internet Security11 licenszkódja. Soha többé nem lesz ilyen gondod.
2018. aug. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!