Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PCX-nél a szállítási adatoknál...

PCX-nél a szállítási adatoknál az átvevő neve ki legyen, ha nem tudom ki veszi át a csomagot?

Figyelt kérdés
Ha otthonra rendelek valamit, és nem tudom ki veszi át, akkor ki nevét írjam be az átvevő nevéhez? Ha az enyémet írom be pl., akkor át se adják pl. anyámnak a csomagot? :D Köszi!
2018. aug. 15. 10:21
 1/6 A kérdező kommentje:
PCX-nél külön van a számlázási adatok, meg a szállítási adatok. És a szállítási adatoknál van az, hogy átvevő neve. Csak azért írtam ezt le, hogy ne keverje senki a szezont a fazonnal :)
2018. aug. 15. 10:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyud, vagy apud nevét írd be, mind1, csak aki ott lakik. Aztán meg átveszi az, aki otthon van.
2018. aug. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De, ha mondjuk apám nevét beírom, de ő neki el kell menni váratlanul otthonról, attól még tesóm, vagy anyám átveheti?
2018. aug. 15. 10:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, átveheti más is.


Én a saját nevemet szoktam megadni, mivel ha probléma van a szállítással, akkor természetesen én akarok eljárni az ügyben.

Azonban bárki átveheti a családból.

2018. aug. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a szemelyidet
2018. aug. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nemcso ***** válasza:
Soha ben firtatták a futárok, hogy az én nevemben a család másik tagja vette át a csomagot. Legfeljebb megmondja az átvevő, hogy milyen hozzátartozója neked.
2018. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!