Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez hogy lehet? Win 7 "A...

Ez hogy lehet? Win 7 "A felhasználói profilt nem sikerült betölteni". A Microsoft ezt irja a támáról : support. Microsoft.com/hu-hu/help/947215/you-receive-. Itt a "RefCount" nálam nem a bak kiterjesztés nélküli

Figyelt kérdés
sorban van.(a másikban nincs is).Aki találkozott a problémával kérem segítsen.

2018. aug. 16. 11:23
 1/4 A kérdező kommentje:
A Microsoft ezt irja a támáról : [link]
2018. aug. 16. 11:25
 2/4 Takysoft ***** válasza:

koma....

mi a hibajelenség? nem tudsz belépni? nem megy a windows stoe? (mondjuk olyan legacy rendszere, mint a win7, azt sem tudom van-e store...)


mikor és mi írja ezt ki?

2018. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a gondom hogy a profilmappába nem tudok bejelentkezni.Végigcsináltam volna az utasítás szerint,de ahogy fentebb is írtam nekem a "refcount" a másik sorban van,és hiába állítom át az értéket ugyanúgy nem tölti be.Régebben is előjött egyszer ez a probléma,de akkor sikerült megoldani e leírás alapján.
2018. aug. 16. 14:13
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült visszaállítani!Köszi a segítséget.
2018. aug. 17. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!