Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nincs kép a monitoron?

Miért nincs kép a monitoron?

Figyelt kérdés
Költöztünk, most akarom újra összerakni a gépet, be is kapcsol, a monitor is kap áramot de nincs kép;fekete. Mi lehet a baj?

2018. aug. 16. 18:27
 1/7 anonim válasza:
47%
Meg lehetne nezni kabellel van e baj v maga a monitor. Probald masik monitorral ill kabellel es ebbol tudod mi a bibi.
2018. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem az jó, kihúztam a gépből és egyből jelezte a monitor , hogy ellenőrizzem, hogy be van e dugva. Bedugom és utána fekete
2018. aug. 16. 19:37
 3/7 anonim válasza:

Monitoron nincs semmilyen serules?

Illetve nezted hogy a kabelnek a végében nincs serules semmi?

2018. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

[link]


innen tudsz informalodni reszletekkel

2018. aug. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem, szerintem semmi sérülés nincs rajta. Hát nem tudom mi lehet l, leviszem megjézetni előbb akkor a monitort. Köszönöm hogy próbáltál segíteni.
2018. aug. 16. 19:48
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja oké, köszönöm
2018. aug. 16. 19:57
 7/7 CspCsj ***** válasza:

Szállítás után érdemes a gép belsejében is körbenézni, mert kicsúszhatnak a foglalatukból a kártyák. (videokártya, memóriák)

Ha tényleg kicsúszott valamelyik, akkor vissza kell nyomni.


Vagy előfordulhat, hogy az alaplapi monitorcsatlakozóba dugja az ember véletlenül, nem pedig a videokártyán lévő csatlakozóba.

2018. aug. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!