Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépem fura hangot ad ki,...

A gépem fura hangot ad ki, mármint az elején mikor beindítom egy erős porszivó hangot ad ki, mitől van?

Figyelt kérdés
Részletesebben: mikor beinditom eros porszivo hangot ad ki de aztan enyhul a hang de még mindig hangosabb a gép mint kéne, hozzárakom nem egy gagyi gépről van szó tehát játékra van csak nagyon nagyon megijedtem, tudni kell hogy ossze lett rakva nem egybe lett véve, mi lehet a baja, vaagy ez talán normális?

2018. aug. 16. 22:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Annak köze lehet hozzá hogy pl: néha sokat hagyom bekapcsolva játék töltéskor? De pedig egy idő után alvo modba rakja magát sajnos ugyhogy nemtudom talán ez csak egy kérdés tul van hajtva vag fogalmam sincs.
2018. aug. 16. 22:15
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja és a gép nem több mint 3 hónapos nyár elején rakattuk ossze
2018. aug. 16. 22:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy számítógépben erős porszívóhangot ventilátor ad ki. Ebben az irányban vizsgálódjál. A bios-ban nézd meg, hogy a ventilátor vezérlés milyen állásban van. Az új alaplapok a 3 pines ventilátorokat nem vezérlik, azok full fordulaton mennek.
2018. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kárt tesz a gépben? Ez olyan dolog amit egybol megkell oldani cagy ez csak egy hang amit idonkent kiad?
2018. aug. 17. 06:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, nem foglalkoztam vele.

Mindig csinálta, de semmi baj nem volt vagy 8 évig. Szerintem ne foglalkozz vele.

2018. aug. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.

Ez régebben az IBM-ek szokása volt egyébként.

2018. aug. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!