Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen értelmes dolgot lehet...

Milyen értelmes dolgot lehet csinálni az interneten?

Figyelt kérdés
Nem vagyok az a nagy gamer típus ezért nem szívesen játszom annyira, mikor hetente van pár szabad órám. A szabad óra alatt azt értem, hogy nem a barátaimmal vagyok, nem tanulok és nincs kedvem akkor olvasni. Tehát valami olyan internetes/gépes elfoglaltságot keresnék amivel valami hasznosat teszek és még esetleg fejleszteni is tudom magamat.

2018. aug. 20. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Kvíz? Ezzel sokat tanulhatsz.
2018. aug. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézz youtube-on bright side-ot, nem fogsz tudni leállni vele :D persze csak ha tudsz angolul
2018. aug. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:
Válaszolgass itt.
2018. aug. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézz youtubeon videókat (angolul ajánlott). Ajánlott csatornák: The Action Lab, Thoughty2, ...


Ha valami érdekel, valószínűleg arra is vannak külön csatornák. (pl. tech)


Igazából úgy nem is lehet jól válaszolni a kérdésre, hogy nem írtad le mi érdekel. Így akár azt is lehet mondani, hogy tanulj rajzolni, de lehet az nem tetszene.

2018. aug. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!