Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom Windows 7-re...

Hogyan tudom Windows 7-re telepíteni a drivereket?

Figyelt kérdés

Ha jól gondolom az alaplap gyártó honlapjáról kellene letöltenem a chipset drivert, enthernet,és Audi drivereket, majd fel telepíteni őket.


Csak azt nem tudom, hogy hogy vitelezzem ki ezt az egészet.

Honnan tudom, mi az alaplapom gyártójának a honlapja és hogy tudom telepíteni a driveokat?



2018. aug. 22. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez kiírja az alaplapod gyártóját, illetve pontos típusát, ezután Google-n rákeresel, majd azon belül lesz a gyártó hivatalos oldala, majd ott körülnézel.

2018. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

[link]


Megvan, hogyan tovább?

2018. aug. 22. 22:03
 3/15 anonim ***** válasza:

Azon belül Support (Terméktámogatás):

[link]

majd Driver and tools (Meghajtóprogram és eszközök):

Windows 7-hez nincs terméktámogatás, csak Windows 10-hez (ami automatikusan a Windows Update-en keresztül szerzi be a meghajtóprogramjait) és 8.1-hez és 8-hoz.


Windows 7-hez meg lehet esetleg próbálni összevadászni a meghajtóprogramokat a chipek (GPU, hang, LAN) gyártóinak oldaláról, de ahhoz tudni kell a pontos típusokat.


Ebben nyújthat segítséget valamilyen hardverdetektáló program - például az Aida64:

[link]

(elég az Extreme próbaverzióban)

2018. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Egy egyszerű Win 7-et töltöttem le a gépemre és azt próbálom működésre bírni, mert nem érzékel sem hálózatot, sem USB portot.

Ez hogy segít nekem ebben?

2018. aug. 23. 00:37
 5/15 anonim ***** válasza:
Az Aida64 kideríti a hardverkomponensek - GPU, hang, LAN - pontos típusát, így a gyártók - NVidia, Realtek, Intel, stb - oldalairól összevadászhatóak a Windows 7-es meghajtóprogramok.
2018. aug. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egy próbát megér. Kösz a tippet.
2018. aug. 23. 01:03
 7/15 A kérdező kommentje:
El nem tudom képzelni, hogy tud nekem segíteni ez a program.
2018. aug. 23. 02:25
 8/15 anonim ***** válasza:

Leírtam: úgy tud segíteni, hogy kideríti, hogy a laptopodban pontosan milyen hardverek - processzor, videochip, hangchip, hálózati vezérlők, touchpad, kártyaolvasó, stb... - vannak.


Ezek ismeretében a hardverek gyártóinak weboldaláról össze tudod vadászni a Windows 7-hez szükséges meghajtóprogramokat (amihez az Asus már nem ad terméktámogatást).

2018. aug. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem olyan egyszerű ám ez.

Én csak annyit tudok, hogy nem érzékel internet hálózatot a rendszer.

Ezért a Hálózat menüponton belül rámegyek az Internet opcióra, ahol nem látok gyártót.


Viszont az PCI/PnP hálózat opción belül találtam egy "Atheros AR9485 Wireless Network Adapter"-t.


Ez lenne amit keresek?

2018. aug. 23. 02:46
 10/15 anonim ***** válasza:

"Viszont az PCI/PnP hálózat opción belül találtam egy "Atheros AR9485 Wireless Network Adapter"-t.


Ez lenne amit keresek?"

Igen ez a vezeték nélküli chipset - itt érhető el hozzá driver (ez nem a hivatalos oldal, ugyanis a Qualcomm - az Atheros céget felvásárló vállalat - nem ad drivert a termékeihez):

[link]


Vírusmentes:

[link]

az oldal is:

[link]

2018. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!