Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kinéztem egy gépet, aminek a...

Kinéztem egy gépet, aminek a processzor típusa Intel® Core™ i5-7200U/2,50GHz-3,10GHz/3MB. Akkor ez azt jelenti, hogy ez a gép viszi a 3,10GHz gépigényű játékokat is?

Figyelt kérdés

2018. aug. 24. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nem ilyen egyszerű...

Az a turbót jelöli.

------

Alapvetően energiatakarékos processzor (U végű), szóval gyengébb mint "H"-s társai.

Plusz ilyen mellé nem szoktak komoly videokártyát tenni, és hát mégiscsak a legtöbb játéknál az a fontosabb.

------

De ha csak annyi van a gépigénynél, hogy 2 magos 3.1Ghz, akkor a processzor magy eséllyel bírja.

2018. aug. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Játékra asztalit szinte minden esetben jobban megéri, ha nem fontos a hordozhatóság.

De ha esetleg _nagyon_ fontos lenne, és a játék lenne a cél, minimum(!) egy i5 8250u+mx150(videokártya) páros kellene. Azalatt csak kínszenvedés lesz (meg régebbi játékok.

De erről is nagy ugrás a gtx1050. Arról meg a 1050ti.. ect. Szóval ja. Nem éri meg laptop játékra.

2018. aug. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, mondták sokan, hogy játékokhoz asztali gépet vegyek de sajnos egyetemre fog kelleni a laptop. Most nem is a játék volt az elsődleges szempont, csak örültem volna ha azért egy-két játékot vinne a laptop. A következő majd egy asztali gép lesz. Köszönöm a gyors választ! :)
2018. aug. 24. 08:30
 4/4 anonim ***** válasza:
A videokártyától függ, hogy mennyire futnának jól a játékok.
2018. aug. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!