Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen monitort vegyek?

Milyen monitort vegyek?

Figyelt kérdés

Itthoni szamitogepemhez keresek kb 22 colos moitort.

Napi 2-3 ora hasznalatra mindossze, neha filmnezesre.

Nem vagyok nagy szakerto ezert kerek tanacsot.

Fontos azert hogy ne legyen draga, jo lenne 30 bol.meguszni.

Mit tudtok ajanlani ebbol ankinalatbol pl?


[link]


Koszi



2018. aug. 26. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Ha mindenféleképpen ezek közül szeretnél akkor ezt a kettőt találtam ami 30 alatt van és jónak minősül.

Szinte ugyan olyanok, az ízlésednek megfelelően választhatsz. (Maximum annyi, hogy az acernél az is oda van írva, hogy nem csak dönthető, hanem forgatható. De igazából ez nem nagy előnynek számít, mert a másikat is tudod forgatni csak akkor az egész monitort fordítód el.) Tényleg ez már csak kinézet kérdése :)

2018. aug. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jah meg elvileg a benQ-nak ultra magas a kontrasztja.

"Ez tulajdonképpen a megjeleníthető legvilágosabb és legsötétebb képpontok közti arány. Minél nagyobb az értéke, annál jobban különülnek el egymástól a megjelenített képrészletek"

Pontos adatot nem írnak, de megnéztem és duplája a másiknak, szóval a benQ jobban megéri :)

2018. aug. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom hogy valaszoltatok.


Es errol mi a vekemenyetek?


[link]

2018. aug. 27. 08:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Vagyis Neked koszonom :)
2018. aug. 27. 11:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennek is szép a képe az adatok szerint. Annyi hátrányát találtam, hogy egyeseknél a talpa és a monitor kicsit hanyagul van összeillesztve és kicsit lötyög, de ez nem akkor a hátrány csak megemlítették. A nagyobb baj a 14 ms válaszidő. Amiket én linkeltem azok 5ms válaszidővel rendelkeznek mint a mai modern monitorok többsége. Ha csak film nézésre illetve böngészés stb használod akkor ez észre se vehető. De ha szeretnél teszem azt egy lövöldözős játékkal játszani számítani fog az ms és ez egy ilyen játékhoz nagyon gyenge monitor. (De meg kell hagyni szépen néz ki maga a monitor)
2018. aug. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi szepen.

Csak sima netezesre illezve filmnrzesre hasznalnam.

Azt tetszett benne hogy ips kepernyojr van; arrol azt irjak hogy jobb mint a masik fajta :)

Nem jut eszrmbe a neve.

Meg a 3 ev garancia se rossz :)

2018. aug. 28. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!