Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy régi számítógép fejlesztés...

KamuKemu kérdése:

Egy régi számítógép fejlesztésébe fogtam, lecseréltem a pentium dualcore processzort benne egy core2duo-ra, de indításkor folyamatosan lefagy. Mit kéne tennem, hogy ez ne így legyen?

Figyelt kérdés

Az alaplap típusa: 4Core 1333-eSata2

BIOS a legfrissebb, P1.40, ami támogatja a core2duo processzorokat, akár a core2quad-okat is.

A cpu hűtő a core2duo gyári hűtője, többször is újrapasztáztam.



2018. aug. 27. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Konkrétabban, hol fagy le? Rendszer töltés közben?
2018. aug. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Közvetlen a gép elindítása után, mikor kiírja a gép adatait és, hogy hogyan tudok belépni a biosba.

Vagy újabban a "Resume from Hibernation"-től.

2018. aug. 29. 12:27
 3/3 anonim ***** válasza:
A bios a legfrissebb, de elvileg támogatja az összes c2d-t. Ha mégse, frissítsd.A hűtőt jól helyezted fel, rendesen feltetted, nem lötyög? Óvatosan érintsd meg a bordát, hogy meleg-e?A tápod milyen? A biosba ha be tudsz lépni, ott ellenőrizd a hőfokát!
2018. okt. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!