Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az mit jelent, hogy Windows...

Az mit jelent, hogy Windows licence hamarosan lejár?

Figyelt kérdés
Kb. 30 mádospercenként felugrik egy ablak, ami erre figyelmeztet... Semennyit sem értek a gépekhez, egy informatikus ismerősöm vette és telepítette és egy szót sem szólt arról, hogy egy idő után aktiválni kell. A Windows oldalán sem emliti hogy rendszeresen aktiválni kéne csak olyanokat, hogy új gépeknél, újretelepítetteknél, hardwer konfiguráció változásoknál stb. Az enyém meg már 2 éves és tudtommal semmi ilyesmi nem történt, 3 hónapig nem is volt bekapcsolva, mert elutaztam...

2018. szept. 2. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A windowst egy digitalis kulccsal kell beregisztralni, amit lehet venni kb 10 euroert. Ha nincs aktiv kulcs, akkor csak probaverzioban mukodik es mindig kiirja ezt. Ha kalozverziod van es nem lett crackkel atverve hogy van aktiv kulcsod, szinten kiirja.
2018. szept. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a kalózverzió meg a próbaverzió két évig működik és kap rendszeres frissítéseket mielőtt bekrepálna?
2018. szept. 2. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen mukodnek igazabol, ugyhogy igy ugye miert fizetne erte akarki. En is 10 evig csak kalozokat hasznaltam, bar update-ket sose raktam fel. Aztan 2 eve vettem egy kulcsot 1) ki akar crack-kel allandoan kavarni 2) nem penz kb 3) biztonsagos(abb).
2018. szept. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát én sem spóroltam vele, csak 1, nem értek ezekhez 2, nekem ezt senki sem mondta... Különben meg a gépház szerint egy enterprise nevű verzió van a gépemen, ami a google szerint cégek számára készült és azt írja, hogy a gépem 'a szervezet aktiválási szolgáltatásával lett aktiválva...'
2018. szept. 3. 03:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy dolgot elmondhatok, nekem is ezt csinája! De most a feladat kezelőt megnyitottam, és azóta igen érdekes módon nem ugrál fel az az üzenet!

Próbáld te is megnyitni, tedd mindég láthatóvá és húzd félre hogy ne zavarjon!

Úgyhogy nem tudom miért, véletlen vagy nem, de most nem ugrál..

2018. szept. 3. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!