Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom kikapcsolni a...

Miért nem tudom kikapcsolni a laptopom?

Figyelt kérdés
Windows 10. Rámegyek a startmenüre, főkapcsoló, kikapcsolás. Nem történik semmi. Csak a fizikai kapcsoló hosszan nyomva tartásával tudom kikapcsolni. Köszönöm a segítséget!

2018. szept. 3. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy rendszer-visszaállítást. Utána?
2018. szept. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Eddig jó volt, vagy mióta nem jó? Elindul a leállítási folyamat, vagy az sem? Fast-startup van bekapcsolva? (Kapcsold ki.)

Amúgy gugli keresési javaslat: Win 10 laptop won't turn off

2018. szept. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MolotovPunk ***** válasza:
Mikor még Windows 10 volt a laptopomon nálam is előfordult párszor ilyen.Vagy olyan többször is,hogy nagyon lassan kapcsolt ki a gépem.Általában ilyen esetekben elmondható,hogy nem a gép a rossz,hanem a Win10 használhatatlan rendszer.
2018. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ilyenkor nem mutatja ki de biztonsági mentéseket, illetve fontos elkezdett műveleteket fejez be a háttérben, amikről te feltétlenül nem is biztos ,hogy tudsz mivel ezt az idő alatt csinálja míg áram alatt használod. Nekem is előfordult, sőt mi több nekem néha magától fel kapcsol, majd egy két perc után le. Fura dolog de nem tudtak értelmesebb választ adni az IT sek sem, hogy mi ennek az oka, Windows 10..
2018. szept. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!