Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi alapján rangsorolja a...

Mi alapján rangsorolja a messenger a chat-én elérhető embereket?

Figyelt kérdés
Az én fiókomban tényleg azok vannak legelol, akikkel a legtöbbet beszélek. Legelol a párom van mindig aztán a baratnőim. Viszont észre vettem, mikor páromnak megvan nyitva a messenger, hogy legelől egy csaj van, akivel elvileg nem beszel. De mindig! Ő van elől és én mindig csak a második, utana neki is stimmel a sorrend, mert körülbelül tudom kikkel szokott beszélgetni. Hogy kerül oda az a csaj? És mindig!!! Nem az h egyszer kétszer előre kerül, hanem konkrétan ő az első mindig, és én csak a 2. Helyen vagyok. Miért van ez?

2018. szept. 4. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Algoritmus..... (profilját nézegeti,régen sokat beszélt vele etcetc.. az egészen biztos nem véletlenül :D)
2018. szept. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert Te csak a második vagy.
2018. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!