Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A league of legends nevezetü...

A league of legends nevezetü játékban 2x8 meccses chatban+25 játékos chatban utan mi jön?

Figyelt kérdés
A trollkodo csapatarsak és a flamerek miatt van mind ez :D es persze hogy az isten engem ver.

2018. szept. 9. 12:22
 1/2 anonim válasza:

14 napos bann aztán perma.

1 permán és 3 14 naposon vagyok túl.

2018. szept. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne játsz, ha ennyire hülye vagy. A trollkodó/flamer csapattársakat egyszerűbb csak reportolni a meccs végén, minthogy leállj vitázni velük, és emiatt te is gyengébben teljesíts. Ha valaki shittalkba kezd, én azon nyomban mutelom, és mindig csak magamra koncentrálok, és a győzelemre. A report meg megy meccs végén. Ezért van, hogy a 0 15 Yasuo-val is nyertem meccset, az 5 25 bot lannel is nyertem meccset, mert számomra a győzelem/ legalábbis a törekvés a győzelemre fontosabb, mint a negatív személyekkel foglalkozni, és időt vesztegetni a kioktatásukban. Plat 2 vagyok, előző szezonban diamond. Ha megérted amit leírtam, talán egyszer te is eljutsz oda:)
2018. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!