Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eladnám a steam accountom, de...

Eladnám a steam accountom, de nem tudom mi lenne érte a valós ár? Játékok lejjebb

Figyelt kérdés

Amnesia: Machine for Pigs

Amnesia: The Dark Descent

CS:GO

The Darkness II

Fear The wolves

Fortified

Hacknet

Homefront

Insurgency

Odysseus Kosmos and his robot quest-Episode 1

Outland

Payday 2

Rising Storm/Red Orchestra 2 Multiplayer

Rust

Totally Accurate Battlegrounds

A steames árakat nézve több mint 200 euró, és az a mai árfolyammal számolva (324Ft) több mint 70000Ft lenne, amiért szerintem senki nem venne egy accot



2018. szept. 12. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
hmmm. kb 1000ft ot ér. bár az acc árusítás tilos szóval úgysem tudod eladni.
2018. szept. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dömök Martin válasza:
Nem hiszem, hogy valaki pont ilyen játékokkal akarna steam accot venni, sok a fölösleges játék amit senki nem fizetne ki, max 20-30 eurót ér
2018. szept. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tilos eladni a felhasználódat, tiltja a steam szabályzata. De ha a jelenlegi értékét akarod megkapni, akkor a steamdb-n van account price calculator. A játékokat nézve én olyan 40-50 eurót tartanék mondjuk reális árnak (abból kiindulva, hogy a Rust, a CS:GO elég népszerű és a maradék meg ér valamit).
2018. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennek egy része ingyenes játék. Pl az összes Amnesia időnként megszerezhető ingyen, Hacknet szintén. Az offline CS:GO is free. Egyedül a Rust ér valamit, de összességében nézve a fiók alig ér valamit, és amúgy sem legális eladni az accountot. Szerintem ne is próbálkozz vele, nem hiszem, hogy találnál rá vevőt.
2018. szept. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!