Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi miatt kap kék halált, fagy...

Mi miatt kap kék halált, fagy le vagy esetleg áll le magától a gépem?

Figyelt kérdés

Pár napja van ez a probléma régebben is elő fordult,de akkor mindig 1 nap után helyre jött. Leggyakrabban játékoknál jelentkezik a probléma, utána próbál újra indulni de nem sikerül és egy pityegő hangot ad ki és ez megy addig amíg nem sikerül neki.

Nem a gépigénnyel van a baj mert stabil 60 fps megvan.

A túl melegedéssel sincs mert a proci illetve a kártya nem megy 65 °C fölé.

A gép is ki lett tisztítva.

Ccleaner-be javítás, tisztítás megvolt.

Memória diagnosztika is volt és nem talált hibát.

A gépem se öreg (2 éves).

Nem tudom, hogy a újra rakás segítene-e? Az 1 és féléve volt.

Gépem adatai:

Processzor: Intel Core i3-4170 CPU 3.70Ghz

Memória: ADATA 8GB DDR3 1333MHz AD3U1333W8G9-R

Videókártya: GeForce GTX 750 Ti 4 GB

Op. rendszer: Windows 10

Alaplap: ASROCK B85 Anniversary

Tároló eszköz: Toshiba 3.5" 1TB 7200rpm 32MB SATA3 DT01ACA100

Tápegység: FSP Hyper M 500



#lefagyás #kék halál #Gép le állás
2018. szept. 14. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a cégnél több gépen is volt a napokban kék halál, szóval én gyanítom, hogy a KB4457128 számú, Spectre sebezhetőséget javító patch okozza a problémát. Kiadtak egy újabb patch-et azóta, kíváncsi vagyok, hogy megoldja-e ezt a kékhalálozós problémát. Esetleg próbáld meg te is ismét futtatni a Windows Update-et.
2018. szept. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kéne a bluesreenview nevű program neked, kiírja a kékhalál hibakódokat, küldd be őket ide.
2018. szept. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos semmit se jelezz ki a program. Viszont a legutolsó kék halál kódja 'Page Fault In Nonpaged Area' ez volt.
2018. szept. 15. 12:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Windows memóriadiagnosztikát vagy Memtest86+-t használtál?

Utóbbit használd, akár egy éjszakán át is futhat.

A videokártya VRAM-ja is rossz lehet, vedd ki a VGA-t és használd a géped anélkül, ha megszűnt a hiba, akkor videokártya probléma lesz.

Rendszerhiba vagy vírusirtó is okozhatja, egy Windows újratelepítés megoldhatja.

2018. szept. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Memória diagnosztika volt,de memtest nem. Akkor majd este kipróbálom illetve a videó kártyát is megnézem.
2018. szept. 15. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!