Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eset felugró ablak és internet...

Eset felugró ablak és internet probléma, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Húztam le valami piratebay-ről, gondoltam vírusos volt a dolog. Azután mikor megnyitottam a chrome-ot vagy firefox-ot, az eset feldobott egy ablakot: encrypted network traffic/ untrusted certificate. Itt most választanom kell, hogy engedélyezem vagy letiltom. Mondjuk, bármit is csinálok, állandóan kidob valamit. Az internet sem ment. Gondoltam, hát így jártam, megesik az ilyen ha az ember piratebay-en jár. Nos újratelepítettem a windows 7-et. Itt kezdődnek a gondok újra, megintcsak ilyen ablakokugrálnak elő. Bár most működik a böngésző. Miért lehet ez? Mit tudnék vele kezdeni?

#internet #vírus #böngésző #eset #untrusted certificate #encrypted network traffic
2018. szept. 21. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Malwarebytes-t engedj rá, a Chrome://extensions fülön pedig törölj mindent.
2018. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!