PS4 élettartama?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő: (Hosszas böngészés után se találtam választ..)

A PS4 különböző generáció meddig működnek/élnek, úgy általában?

Valakinek tapasztalata, akinek meghalt a PS4-e már, vagy ilyen nem-igen van még? Hány évig "élhet" egy ilyen konzol mindennapos, több órás használat mellett? Itt inkább a Fat és Slim konzolokra gondolok.



2018. szept. 25. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Jellemző rájuk a "kékhalál". Nem tömeges, és nem minden gépet érint 100%-ig biztosan, de előfordulhat.
2018. szept. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A PS1-esemet tobb mint 10 ev intenziv hasznalat utan adtam el, es hasznaltan vettem en is.

Biztos hogy a 4 meg korszerubb es strapabirobb.

2018. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pont addig mint egy számítógép.
2018. szept. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

PS4es kékhalál? :O


Nálam az utolsó számítógépem 4 évig élt intenzív használat mellett, eddig élhet egy ps4es fat konzol is kb?

2018. szept. 26. 13:52
 5/7 A kérdező kommentje:
#2 hmm.. 10 évet nem néznek ki azért belőle.
2018. szept. 26. 13:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Múlik azon is, hogyan és mennyit használod, hol és hogyan tartod, mikori gyártású, de még olyan apróságokon is, hogy pont egy jobban sikerült darab-e vagy olyan, ami pont átcsusszant a rostán.


A korai gyártású PS3-ak közül is nagyan sok megdöglött YLoD hibával, mégis van még. belőlük, és a túlélők már betöltötték a 12-t.

2018. szept. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam az utolsó számítógépem 4 évig élt intenzív használat mellett


Intenziv alatt mit ertesz? Mert nalam a napi 10 ora hasznalat mellett se robbant le.

Meg a pokerozos ismerosom gep is tobbet birt 4 evnel, pedig o csapkodta is a gepet.

2018. szept. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!