Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win7 x64 Képek problémájának...

Win7 x64 Képek problémájának megoldása?

Figyelt kérdés

Jó reggelt. Olyan problémám lenne hogy ma arra léptem be hogy fekete a hátterem és a D meghajtón a képek nem akarnak megjelenni. Mármint előnézetben vagy hogy mondják. Ha megnyitom a képeket akkor bejönnek és látom is őket rendesen de ha csak mappában nézem megnyitás nélkül olyan mintha ott se lennének csak fehéren vannak ott, ha nevük nem lenne alattuk azt hinném üres a mappa. A háttér problémám is ehhez kapcsolódik mert 1 kép a D meghajtóról a hátterem. Ez kihat az egész D meghajtóra viszont a C-re ahogy elnézem "egyenlőre" nem(amin a rendszerem is van).


Hogy tudnám ezt megoldani?



2018. okt. 1. 08:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Újra indítottam a gépet és most már a C meghajtón is ez van. A nagy ikonok nézetben történik ez. Ha átváltok másik nézetre majd vissza akkor ismét látom képeket mappába de ha frissítek akkor ismét kifehérednek előnézetben.
2018. okt. 1. 09:08
 2/11 SimkoL ***** válasza:
A jobb alsó sarokban nincs valami olyasmi szöveg, hogy nem eredeti a Windows ?
2018. okt. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Eredeti a windows. Ahol vettük Számítástechnikai üzletbe ott telepítették rá. Esetleg más ötlet?
2018. okt. 1. 12:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Márpedig ez a nem eredeti oprendszer jellemzője lenne. Boltban meg nem szoktak oprendszer telepíteni.
2018. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor én most mit csináljak hogy a probléma megoldódjon? Vigyem vissza az üzletbe hogy csináljanak vele valamit? Viszont nem szívesen akarnám hogy újratelepítsék mert nem akarok mindent még 1x újratelepíteni rá...
2018. okt. 1. 17:16
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez csak egy tipp, mivel nem látjuk a gépet.


Vezérlőpult -> Rendszer és biztonság -> rendszer.

Itt nézd meg, hogy aktiválva van-e a windows. Alul a "windows aktiválás" részen látható.

2018. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ott azt írja hogy aktiválva van. Akkor lehet mégis valami más a ludas?
2018. okt. 1. 20:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, akkor más a gond.
2018. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem, és akkor mi lehet a gond?
2018. okt. 1. 22:19
 10/11 anonim válasza:

Szia!


Én ezt úgy szoktam, hogy a képet, amit szeretnék háttérképnek, bemásolom a "C" meghajtó Windows könyvtárban levő "Wallpaper" mappába és onnan választok hátteret. Üdv:)

2018. okt. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!