Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Jól működne ez a PC ezzel az...

-=Dávid=- kérdése:

Jól működne ez a PC ezzel az összeállítással? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Jól működne ez a PC ezzel az összeállítással ?


Előre szeretném leszögezni hogy nem egy a NASA-t megszégyenítő gépről van szó ,de igyekeztem a lehető legjobbat kihozni a 300.000 ft-os keretemből.


A kérdésem konkrétan az lenne hogy ez az összeállítás mennyire lenne hatékony (helytálló) a jövőre nézve (2018-2019)

Illetve mennyire kompatibilisek egymással az alkatrészek, mert őszintén szólva alaposan utána néztem a dolgoknak, de csak "közép haladó" szinten értek a gépek szereléséhez. Nem vagyok profi és ez az első gép amit úgymond a semmiből rakok össze.

Magát a gépet egyébként 80%-ban játékra a maradék 20%-ban pedig videó/film nézésre használnám.

(Esetleg nagy képernyős TV-re kötve is)


Tanácsokat és esetleges módosítási javaslatokat is szívesen fogadok, de csak a fentebb említett kereten belül.

A válaszokat előre is köszönöm :)


PC:

-----

-Alaplap: GIGABYTE B360 AORUS GAMING 3 WIFI

-Processzor: Intel Core i3-8350K Quad-Core 4GHz LGA1151

-Videokártya: MSI GeForce GTX 1050 TI 4GB GDDR5 128bit PCIe

-RAM: Kingston HyperX Predator 8GB DDR4 3000MHz

-Tápegység: Raidmax Cobra 1000W Gold

-Processzor hűtő: Cooler Master MasterLiquid ML240L RGB 2x120mm

-HDD: Seagate Barracuda 3.5 2TB 7200rpm 256MB SATA3 (ST2000DM008)

-SSD: Samsung 860 EVO 2.5 250GB SATA3 (MZ-76E250B)

-Gépház: Aerocool SYCLONE II

-OP rendszer: Windows 10



2018. okt. 4. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Elmagyaráznád nekem, hogy egy olyan géphez, ami padlógázon fog neked fogyasztani 180W-ot, miért kell bele 1 kilowattos táp?


Egy csomó egyéb helyen is elfolyik benne a pénzt anélkül, hogy bármi minőségi előrelépést elérnél vele. Magyarul ez így ennyi pénzért úgy rossz ahogy van.


Azzal a "középhaladó" szinttel elég nagyvonalú voltál magaddal.

2018. okt. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az 1050 TI helyett is mehetne egy erősebb kártya,ami belefér a keretbe. Nem rossz kártya, nekem is ilyen van, de már kell azért kompromisszumokat kötni, persze nem tudom, hogy mennyire vagy "grafika" mániás.
2018. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!