Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a probléma a képek megjelen...

Mi a probléma a képek megjelenítésével? Hogyan lehet visszaállítani ezt a helyzetet normálisba?

Figyelt kérdés

A mai napon random egyes képek helyett általam látogatott egyéb oldalakon szereplő képek jelennek meg. Például felmentem WeHeartIt-re, és egy holdas kép helyett az Eldaryáról egy selyemhernyót mutat. Ha megnyitom másik oldalon, akkor rendesen beadja. Hiába frissítem az oldalt, nem mutat változást. Ezt már egyszer csinálta egy másik gépem, akkor sem tudtam, miért. Lehetséges, hogy kissé kuszán magyaráztam el, ezért hozok egy egyszerűbb példát:

Van egy kép, amin egy almát kellene látni, de az én gépem egy macskát jelenít meg tök random.

Ez most mi akar lenni? Tapasztalt egyáltalán valaki ilyesmit? xd


Képekkel illusztrálva:

1. ezt jeleníti meg: [link]

2. ez az eredeti kép: [link]



2018. okt. 5. 22:48
 1/1 A kérdező kommentje:

Most látom, a másik oldalról (Eldarya) meg eltűntek a képek. Mintha az ottani képek átkerültek volna egy random weblapra:


[link]


A piros helyek részén képeknek, illusztrációknak kellene lenniük, de semmi nincs ott. És ez nem központi hiba, mert telefonról pl. beadja.

2018. okt. 5. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!