Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlotok?

Milyen laptopot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Már elég rég óta asztali pc-m van, de most váltani szeretnék laptopra.

Mivel teljesen nem értek a fajtáihoz és hogy melyik miben jó, tudnátok mondani olyan fajtákat, amik egyszerű irodai munkára megfelel?

És eddig az internet vezetékkel volt a géphez kötve, de azok mivel nálam sokszor törtek így szeretném megoldani anélkül, tehát a másik kérdésem, hogy ehhez milyen laptop jó?



2018. okt. 8. 16:27
 1/5 anonim válasza:

Irodai laptopnak barmelyik olcso fajta jo.

H netezni tudj wifon, kepesnek kell lennie fogni a wifi jelet.

Ha jatszani is akarsz rajta, akkor ne vegyel laptopot. Gamer laptop arabol lehet egy jo adztalit venni, es marad is.

2018. okt. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én egyszerű irodai munkához asztali gépet javaslok.

De írd le, hogy max. mennyi pénzed van, úgy tudunk segíteni.

2018. okt. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A keretem 150-200 ezer, és azt elfelejtettem mondani hogy költözök és nem nagyon lenne hely sehol a lakásban egy számítógép asztalnak. A wifivel nincs gond, most is az van, csak a helyigényesség miatt szeretnék inkább laptopot. Plusz a tanulás miatt sokat utazok és vinnem kéne magammal.
2018. okt. 8. 17:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha esetleg játszani nem akarsz akkor akár használt üzleti laptopot is vehetnél.Az egyszerű irodai munkára megfelel.

Nem kell 150-200 ezret elkölteni,ha nem játszol stb.,de azért belinkeltem két oldalt hátha valamelyik megtetszik.

A felújított az szinte mintha új lenne.


Esetleg ssd az jobb választás lehet,a Windows 10 is gyorsan indul.

Jó lenne a hdd-s vagy sdd-s vagy mindkettő jó lenne a laptopba?

Üzleti laptopok amik jók(a kinézetük letisztul vagyis nem csicsás):

Dell Latitude, HP Elitebook, Hp Probook, Lenovo Thinkpad

[link]

[link]

[link]

2018. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2018. okt. 9. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!