Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem érkezik meg a...

Miért nem érkezik meg a csomagom Aliexpress-ről?

Figyelt kérdés
Már majdnem 2 hónapja rendeltem egy csomagot és nem akar megérkezni. Írtam nekik többször is, de semmi. Elég népszerű oldal és eddig ilyenre nem volt példa úgyhogy nem tudom hová tenni az esetet. Szerintetek mi történhetett? Mi az oka ennek?

2018. okt. 8. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

3 hónapvolt tavasszal a rekord, és ideért.


Hiába írsz nekik, Kínában rendben feladják, itthon túlterhelt a vám.


Addig nézd meg ezt

https://www.youtube.com/watch?v=b_j_q_2Za2E

2018. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kínából 45-60 nap még teljesen normális, és nem késés. Ha várható rá vámeljárás, az még +2-3 hét mire sorra kerül egyáltalán, és utána kerül a postához, vagy a vám elé (akkor az +1-2 hét mire feldolgozzák).


Hiába írsz nekik, ők feladták a küldeményt, nem tudnak semmit kezdeni azzal hogy a posta túlterhelt és még emberhiány is van. Ha most rendelnéd meg, idén aligha kapnád meg (sima postai küldeményként), mert jön az ünnepi csúcs.

2018. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2018. okt. 8. 19:21
 4/4 anonim ***** válasza:
A nemzetközi csomagok rakszám alapján tételesen érkeznek. Megrendeléskor kellett kapnod csomagszámot, annak a birtokában érdeklődj a posta.hu oldalon! :)
2018. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!