Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen Gépzsírt használjak...

Holecsko kérdése:

Milyen Gépzsírt használjak Logitech G25-höz?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Már nem egyszer szét kellet szerelnem G25-öm mert javítanom kellet. Eddig minden rendbe ment és most is működik, de szegény nagyon hangos.

Arra gondoltam nem ártana újra kenni a gépet mert már több mint 5 éves.

Arra lennék kíváncsi hogy milyen Gépzsírt kellene ehhez használnom?


Láttam egy videót róla hogyan kell szét szedni és hol kell be kenni zsírral, de természetesen fókuszálatlan volt a videó mikor mutatta mivel kente.

Nagyából ki vettem hogy az egyik Lítium és PTFE alapú gépzsír, de a másik nem tudom mi volt az a fekete gépzsír. Gondolom Grafit/PTFE volt, de nem vagyok benne biztos.

Itt a videó róla: [link]


A fémmel/műanyaggal nem lép kölcsön hatásba és oldja fel a Lítium alapú gépzsír?

Lehet hogy ez buta kérdés volt, de inkább rá kérdek mielőtt rossz gépzsírt vennék és tönkre tenném a nehezen beszerezhető pótalkatrészeket.


Én arra gondoltam hogy esetleg Szilikon/PTFE alapú gépzsírt kennék a sínekhez ahol műanyag érintkezik műanyaggal.

Ahol meg fém és műanyag oda szilikon/grafit alapú gépzsírt kennék.

Jó az elképzelésem erről?


Ti mit ajánlanátok fém/műanyag kenésére Gépzsírt?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. okt. 11. 00:18
 1/1 Gábor_79 ***** válasza:
Hátha itt tudják. [link]
2018. okt. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!