Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Személyes hotspot gépre?

Személyes hotspot gépre?

Figyelt kérdés
Van egy Hp 8300 ultraslim gépem, amiben nincs wifi, az itthoni internet nagyon lassú, de van egy iPhone SE-m, amin a Telenor korlátlan internete van, összeakarom valahogy hozni a dolgot. Gondolom USB-n keresztül kéne, de a számítógép nem látja az iPhone-t. Driver kéne a gépre?

2018. okt. 13. 20:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint látja, csak hát nem lehet a netet megosztani rá.
2018. okt. 13. 20:23
 2/5 A kérdező kommentje:
Max veszek egy USB-s Wifi vevőt a géphez. De azért, ha van ötlet...
2018. okt. 13. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Az Apple és a drága IOS rendszere, ehh... Szedd le az Itunes-t, annak a segítségével meg fogod tudni osztani a mobilnetedet a gépre. Ha rendelkezel a kellő találékonysággal és egy bizonyos alap szintű felhasználói tudással, akkor az Itunes-ban fel fogod tudni fedezni mit hogyan kell. Én nem tudom mire kell klikkelgetni, mivel androidos telefonom van, soha nem is láttam még Itunes-t. Annyit tudok, hogy az géphez tartozó Iphone telefonokat kezelő program és mint minden ilyen program, képes például a telefon mobilnetjét a gépnek is megosztani, ha csatlakoztatva van a telefon a géphez. Anno nyomógombos telefonoknál az összes telóhoz külön volt ilyen program, ma már Androidnál pl. nem szükséges.

Ja, halkan megjegyezném, androidon a mobilinternet megosztásnál a Beállításokban van egy olyan kapcsoló, hogy "USB-internetmegosztás". Csatlakoztatod a telefont, bekapcs állapotba állítod a kapcsolót és kész, meg is van osztva gépre a mobilnet. Egyszerűbb.

2018. okt. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, igen, a következő telefonom újból androidos lesz, az biztos, főleg, hogy így megdrágultak ezek az almacsodák. Ehhez mondjuk jutányos áron jutottam hozzá, de nem egy nagy szám. Köszönöm a választ. :)
2018. okt. 14. 00:36
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült. Letöltöttem, s egyből ment is a dolog. Még 1x köszi!
2018. okt. 14. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!