Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 2X is képet kért. Másnál is?...

2X is képet kért. Másnál is? Jelenleg nem tudod használni a Facebookot. Folyamatban van a fénykép ellenőrzése, amelyet elküldtél nekünk. Mindig nagyon ügyelünk a biztonságodra, ezért addig nem fogod tudni használni a Facebookot.

Figyelt kérdés

2018. okt. 15. 19:55
 1/3 anonim válasza:

nálam is ezzel szopog a gyökér facebook

először teló számot kért, most meg ezt

ha személyit kér azt nem fogom megadni ennek a köcsög bandának.

2018. okt. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sziasztok,


3 napja tart az azonosítás.

meddig szokott ez menni?

1 napja vagyok tag :)

2018. nov. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én 2 hete regisztráltam saját névvel és saját képeimmel a face-re. Még csak pár perce aktiváltam,töltöttem ki az adatokat és kiléptetett,majd kért újabb képet,amit el is küldtem.Azóta se (2 hete) nem történt semmi! Már jelentettem is nekik,amire annyit reagáltak,hogy rövid időn belül válaszolnak,ez lassan 1 hete történt,de semmi válasz. Lesz ebből még egyáltalán valami?
2018. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!