Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Srácok a FIFA 19 miért szaggat...

Srácok a FIFA 19 miért szaggat ps4 slim 1 tb os gépemen ahol még a felét sem használtam el a tárhelyemnek? Vagy ez a jaték hibája? Úgy értem kijavitják egy patchel? Frissítésel?

Figyelt kérdés
FIFA19, laggolás, ps4, konzol, foci,focisjáék.

2018. okt. 16. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Az internet sebességed rendben?


Nekem a Fifa 18 csinált hasonlót. A történet a következő.. Minden lehetséges beállításon akadt a játék nekem. Nem nagyon akadt, de nagyon zavaróan. Úgy kell elképzelni, hogy 6-7 másodperc folyamatos és 1 másodperces akadás. Állítottam mindenféle grafikára, a különbség csak annyi volt, hogy minimális grafikán 180fps-ről droppolt le 140fps-re , maximális grafikán pedig ilyen 90 fps-ről droppolt ilyen 60 fps-re. Bár ez mind PC-n történt. Ami csodák csodájára megoldotta, hogyha úgy indítottam el a játékot, hogy nem volt élő internet kapcsolatom és nem csatalakozott fel az EA szerverre. (Eredeti játék volt) Több soron újra raktam mindent, de semmi nem oldotta meg, csak az, ha nem volt net.)


Végül kijött egy videó kártya driver frissítés ami csodák csodájára teljesen megszüntette az eddig fennálló problémámat.


Sajnos ps4 kapcsán nincs tapasztalatom és nem tudom, hogy van-e rá lehetőség, de próbáld meg teljesen offline módban elindítani internetkapcsolat nélkül. Esetleg, ha lehet akkor frissíteni a ps4 rendszerét.

2018. okt. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod igen egyébként ugyan ez nekem is folyamatos játék aztán be szaggat 1 masódpercre és rohadt idegesítő ..:(
2018. okt. 16. 18:14
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem a 18cal a slim nem csinálta ezt, igaz nem léptem fel az ea-ra soha
2018. okt. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!