Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működnek a játékok?...

Miért nem működnek a játékok? Pl Fortnite, paladins stb

Figyelt kérdés

Fortnite és a Paladins, továbbá az Evolve nem működik. Olyan mintha a laptop nem tudna csatlakozni a játékhoz. Fortnitenak, az Epicgames telepítője el sem indul...

Paladins kezelő felülete bejön,de play gomb megnyomása után semmi nem történik.

Evolvenál csak tutorialt tudok játszani, amint csatlakozni szeretnék netes játékhoz, azt írja ki, hogy a szerver nem elérhető.


Minden driverem fent van és a legújabbak! A laptop 5 napos, ezeknek a játékoknak simán mennie kéne rajta.

Ami még érdekes, hogy a Heroes of the storm meg elindul, és tudok is vele játszani.

Bios-t nem tudtam frissíteni, mert a legújabb van rajta. Tűzfal nincs.

oprendszer: Win10



2018. okt. 16. 20:44
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a win10 rossz. Valamiért nem kapnak netet a játékok, nem a tűzfal blokkolja?
2018. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez már a második win 10. Direkt kipróbáltam egy másikat is, de semmi változás.

Tűzfal ki van kapcsolva jelenleg.

Amúgy a Lol is fut...

2018. okt. 16. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd most már tegyél rá 64 bites windowst, jó?
2018. okt. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az van rajta!
2018. okt. 17. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!