Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a Számítógép...

Vert kérdése:

Miért van az hogy a Számítógépem folyamatosan Automatikus beállítást csinál?

Figyelt kérdés
az elmúlt egy hétben elkezdett egyszer kétszer Automatikus beállítást csinálni, ma meg egy perc se telt el hogy ne csinálta volna, idegemben kihúztam a kábelt és vissza dugtam, de nem tudom meddig nem fogja ezt csinálni, nem tud erre valaki végleges megoldást?

2018. okt. 16. 21:28
 1/4 anonim válasza:
Automatikus beállítás ?
2018. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ficánkolnak az egerek..ja nem a víruskák..😎
2018. okt. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem automatikus beállíást csinált, hanem automatikus frissítést, várd meg, amíg befejezi, több óra is lehet, légy türelmes.
2018. okt. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kedves második hozzászóló, ahelyett hogy az undorító fos emojijaidat kell látnom egy normális választ adjál légyszíves, mert hogy 4 virúskeresőt is leszedtem hogy megnézzem a gépemen mi baj az is egy szent,
2018. okt. 19. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!