Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem frissül a messenger, itt...

Nem frissül a messenger, itt a kinézetre és az elérhető állapotra gondolok főként?! Mitől lehet? Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

2018. okt. 17. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Jajj.. Már megint ezt messengeres "nekem nem frissült" kérdés.

Használjátok már a keresőt, könyörgöm, mindenhol leírjuk, hogy nem egyszerre érkezik meg mindenkinek a frissítés.

Mondjuk én is csodálkoztam, hogy körülöttem mindenki örül a farkának, hogy új lett a dizájn, közben nekem már 2 hete ilyen.

2018. okt. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként ha jól tudom, akkor ma mindenkinek fog.
2018. okt. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem már hónapok óta nem frissül! És nem azért sírok hogy mikor lesz már végre az új kinézet!! Csak nem értem miért nem jönnek meg a hónapokkal ezelőtt kiadott például kis zöld körös elérhető állapottal kapcsolatos frissítések ugyanis még az sem jött ki! Huawei p9 mini
2018. okt. 17. 16:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg már 3 hónapja kijött a frissítés, az új kinézet, meg minden. Szóval szerintem tényleg elég random a dolog. Ha megpróbáltad újrarakni, de nem működött, akkor már csak az a lehetőséged van, hogy vársz.
2018. okt. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!