Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Úristen! Mit csináljak?! A...

Úristen! Mit csináljak?! A Minecraft korábban ment a gépemen, most nem akar.

Figyelt kérdés

A Minecraft korábban ment a gépemen a nyári szünet végén. Most a hosszú kemény iskola után bekapcsoltam, elindítottam a Minecraftot. (Beléptem a launcherbe, elindítottam, bezárta a launchert.)


Belépett a játékba, kiírta, hogy MOJANG. Főmenübe is berakott. (Alapjáraton is ezt csinálja.)


Bármit csinálhattam ugyan, létrehoztam egy világot, ahogy időnként szoktam, betöltött...

NA DE! A világba már nem dobott be, hanem kicrashelt.


Kiírta, hogy használjak másmilyen javát! És hogy frissítsem a videókártya drivert.


Így tettem, frissítettem a videókártya drivert, próbálkoztam más launcherekkel, és még más java verziókkal is. 1.11 - 1.12.2 - 1.13.1 verziókkal (is) próbálkoztam. Youtube tutoriálokat is néztem.


Semmi nem segített! Minden esetben 2. 3. bekezdésben leírtakat csináltam. Lehet, hogy mégsem frissítette((m)) a drivert.


Mit tegyek? Tegyem újra a gépet?? Segítség, ó, segítség!


(Lehet, hogy nem kapok rá sokáig választ, mert szerintem ritka nehéz eset ez. De azért, ha bármi ötletetek van, mondjátok. Majd kommentben visszaírom, hogy VÓTMÁ-e, vagy sem.)



2018. okt. 21. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

-húúha, na most mi lesz, összeomlik a világegyetem?

Szerintem párhuzamos idősíkok alakultak ki, vissza kell menni a jövőbe.

Egy fluxuskondenzátort azért szerezz be, pl Dr. Emmett segíthet.

2018. okt. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Java. Törölted az előzőt? Új telepítése előtt bezártad az összes progit?
2018. okt. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most frissítették a Mojang launchert az új verzióra. Vélhetően ez zavart be.


Én újraraktam mindent, és utána jó lett. Nem volt kedvem próbálgatni, hogy mi oldaná meg ezenkívül még.

2018. okt. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy a Mojang már 2016-ban frissített
2018. okt. 23. 18:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó okés! Már újrahúztam a vasat, és most megy. Jó, király ...
2018. nov. 3. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!