Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Csináltatunk új szerződést a...

Csináltatunk új szerződést a szolgáltatóval, amin 20 MBit/sec az internet. Az előző szerz. Ami lejárt az 10 MBites volt. Most csak 10-zel birom használni. Teendő?

Figyelt kérdés

Tehát lejárt az előző szerződés, ami 10 MBit volt. Csináltattunk újat, amin megbeszélés szerint 20 MBit állt. Beszerelték az új routert. Töltögettem le, speedtest, de csak 10 MBit/sec-el bírom használni.

Szóljak nekik, vagy az alaplapom nem megy többel, vagy nekem kell csinálni valamit?


2018. okt. 23. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok teendőd nincs. Apróbetűsként a szerződésben biztos le van írva a garantált sebesség, ami jóval 10 alatt van és csak ez alatt lehet reklamálni.

Persze egy próbát megér, jelezd a szolgáltatódnak. Ez egy olyan alacsony sebesség, hogy a gépeden probléma nem lehet, mert ha a 10 megabitet tudta, akkor a 20-at is simán.


Speedtest volt?

2018. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, volt speedtest, de ugyan az, mintha az előző router lenne.

Lehet fel lesznek hívva, ha nem tudom megoldani.

2018. okt. 23. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!