Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » AMD driver telepítési hibába...

AMD driver telepítési hibába űtkőzők mostanában frissen telelítet windows 10 rendszernél, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

A konfigom amit előszőr is le írok , alaplap LGA 1150 Astrock Z97 Annyversaly Uefi bios , processzor i3 4170 3.7Ghz , táp 450w corsair , ramok összesen 12GB 2db 4GB kingmax modul 1333Mhz es és 1db 4GB kingston modul 1333Mhz es szintén , videokátya MSI Twin Frozr HD 7850 Oc 2GB.

A probléma ahogy már fent írtam hogy frissen telepítet windows 10 pro 64 bit es rendszernél szeretném a videokártyámhoz való amd driverét telepíteni de folyton hibába űtkőzik a amd driver telepítésénél.

A legfrisebb amd driver a 18.10.1 es el probálkoztam előszőr de a display meg az illesztő program öszetevőhőz ér a telepítés ott azon a ponton elsőtétűl a monitor , és ha resetelek már nem tőlt be a windows10 vagy még a hibaelháritasi menüt adja be de hiába nem tudom visszaálítani a rendszert vele hogy ujból bejőjőn a win10 , és telepíthetem újra a windowst. Nem csak az amd oldaláról probáltam már meg amd drivereket de más kűlőmbőző letöltő oldalakról is eddig egy driver sem vált be , a régebbi 17.7.1 , 17.7.2 , 16.2.1 , 16.11.5 ezzekel sem síkerült a driver felrakás ahogy eleri a illesztő program ősszetevőt onnantól kész kivégzi a rednszert és nem tölt már be utána de ez mi okozhassa ?

De érdekes modon a regebbi amd cataoystos driverek feltudnak sikeresen telepedni , 14.4 vagy a 15.11 es driver amik 5-6 évesek már de ezek is csak ugy mennek fel ha kiveszem a pipát hogy ne telepítse a illesztő programot , csak a amd control center alkalmazást de az ujjabbaknál a 16 os vagy a 17 , 18 as drivereknél nem tudom már megcsinálni hogy ne telepítse az illesztő programot mert akkor maga a amd alkalmazásból is eltűnnik a pipa ami ugye a lényeg lenne.

De ezt mi okozhasa ?

Talán a i3 as proci videovezérlője kavarhat be vagy valamit kikéne kapcsolni a biosban vagy bekapcsolni vagy a videokártya lehet hibás , de amugy a videokátyáról megy a knitor felé a kép dvi kábelel.

Most jellenleg a regebbi catalystos 15.11 es driver an fent de itt is néha elsőtétűl a monitor is random.

Valaki járt már ílyesmi problémával vagy valaki tudna tanacsolni bármi őtletet ?


2018. okt. 25. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Laptopnál jártam így, meghalt a windows 10 a videokártya telepítésénél. Az AMD Autodetect tool segített abban, hogy jól felmenjen. Ja és persze csak win10 Pro-ra. De azért próbáld meg.

[link]

2018. okt. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!