Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépemet nem tudom bekapcsoln...

A gépemet nem tudom bekapcsolni, mert azt írja: hiba javítása mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kéne egy kis segítség! Az a lényeg, hogy már régi a gépem és Mindig Tv ről használom a képernyőjét. Szóval nem kell az alap kijelző, és már nagyon szétesőben van a gép, szóval úgy döntöttem, hogy szétszedem a gépet és kiszedem a képernyőt. Szóval úgy történt, hogy tegnap belekezdtem a munkába, darabokra szedtem az egész gépet és ki csatlakoztattam szépen a képernyőt ezután pedig amikor összeraktam és elindítottam, ugye nagy TV ről, akkor kiírta nekem azt, hogy hibakeresés. Nem tudta hogy javítsa ki a gép a hibát, szóval most megnyitott nekem ilyen automatikus javítást, Ilyen Kék háttérrel, ahol lehet választani a leállítás opció és egy speciális lehetőségek opciót között. Újra raktam már az egész gépet fájlok megtartásával, De még így sem működik. Mit tehetnék?

2018. okt. 28. 08:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!