Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért váltanak vissza az...

Miért váltanak vissza az emberek Windows 7-re 8.1-re?

Figyelt kérdés

Miért olvasom itt gyakorin meg facebookon a kommenteket hogy a Windows 10 rossz a frissítések után, sokan azt mondják semmit se ér ez a rendszer.

Régebbi Windowsok 1000x jobbak szerintük mert sose volt bajuk vele, És sokan azt mondák csak a 10-s marad akkor Linuxra váltanak.

Sokszor az engedélyük nélkül újra indul frissítés által, Linuxnál ilyen nincs.



2018. okt. 29. 16:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%

1 futóbolond van itt aki a hülyeségeit hajtogatja róla, viszont szinte minden kérdés alá beoffolja a mondókáját. Nem azért látod ezeket a véleményeket, mert sokan mondják, hanem mert sokszor elmondja ugyanaz az ember.

Facebookon meg aztán a sok laikus ha nekiáll fröcsögni, abból sem sül ki semmi hasznos. Az egy tipikusan olyan felület amibe mindenki beleszól, ha ért hozzá, ha nem.

2018. okt. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Erről beszélek: [link]
2018. okt. 29. 16:40
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Régebbi Windowsoknál is volt kékhalál
2018. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Tudom.

De akkor miért adják ki ha tudják a frissítés hibát?


A HDD led miért villog mindig?

Néha meg elég sokáig meg állás nélkül világit?

Windows 7-n nem szokott ilyeneket csinálni.

2018. okt. 29. 17:19
 5/32 anonim ***** válasza:
74%

Nem létezik tökéletes rendszer, de amikor észlelik a hibát utána adják ki a javítócsomagot rá. Ezért van többek között a Windows Update rendszere, ami által a biztonsági, stabilitási és egyéb hibák javítását kiadják, a rendszer pedig kicseréli a hibás programkódot a javítottra. Olyat egy rendszernél sem fogsz találni hogy hibátlan lenne.


Amúgy ez már megint egy n+1-edik "a windows 10 szar, mert a nagybátyám..." típusú kérdésnek néz ki.

2018. okt. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Tudom nincs 100%-os rendszer, de Androidnál sose kaptam még kék halált.
2018. okt. 29. 17:30
 7/32 anonim ***** válasza:
76%
Pedig az Android rendszer is össze tud omlani, fagyni de mivel az Linux alapokra van írva nem fogsz Windowsos kékhalált látni.
2018. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Ebben tudtok segíteni?


A HDD led miért villog mindig?


Néha meg elég sokáig meg állás nélkül világit?


Windows 7-n nem szokott ilyeneket csinálni.

2018. okt. 29. 18:19
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

de Androidnál sose kaptam még kék halált.


Nem persze, de az én telefonom pld. ma reggelre önként újraindult és eltüntetett közben pár alkalmazást az sd kártyáról. A frissítésekről meg ne is beszéljünk, szinte naponta frissíteni akar, ráadásul felzabálja vele a tárhelyet.

A windows 10 nálam soha nem indul újra az engedélyem nélkül frissítéskor, letölti őket és szépen megvárja, amíg újraindítom, csak beállítás kérdése az egész, de aki ugye nem ért hozzá... Ezen kívül nekem frissítés telepítése után sem volt még soha problémám a rendszerrel.

2018. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Én egy időben vissza akartam váltani 8.1-re. Leginkább azért, mert semmit sem úgy találtam meg 10-en, ahogy megszoktam. Aztán maradt mégis, rátaláltam erre [link]

Gyorsaságban kb egyforma a 8.1 és a 10 az én gépemen. A 8 kicsit gyorsabb volt talán, de elenyésző.

2018. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!