Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Videokártya vásárlás elött...

Jockika kérdése:

Videokártya vásárlás elött állok és kicsit elbizonytalanodtam. Szerintetek melyik videokártyát érdemesebb megvennem? Kettő típus érekel:Asrock RX560 2gb vagy Asrock RX 550 2gb? Oktató leoltók kimeljenek! Értelmes hozzászólások érdekelnek.

Figyelt kérdés
2018. okt. 30. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elég nagy a kereted akkor természetesen az RX 560 videokártyát vedd mert az erősebb! Ha esetleg Nvidia-t ajánlhatom akkor onnan a GTX 1050 Ti (az már 4 gigás).
2018. okt. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Adam1c1 ***** válasza:
Én nem ajánlanám egyik sem. persze nyilván attól függ, mire használnád, de ha játékra, akkor azért nem, mert ebben a kategóriában a Radeon kártyák gyengék. Nvidia-t keressél. Én is azt javasolnám leginkább, amit az előttem szóló is, a GTX 1050Ti . Az egy jó ár-érték arányú kártya.
2018. okt. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyok annyira az elvárásaim ,hogy full grafikán játszak.ár èrtèkben ekkora a keretek. A 2 kártya között 3k a különbség,ezèrt is kèrdeztem.eddig egy geforce gtx 460 teljesített szolgálatot.
2018. okt. 30. 21:08
 4/4 Adam1c1 ***** válasza:
Akkor RX560
2018. nov. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!