Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A gépem takarítása után nem...

Stewartnagybácsi kérdése:

A gépem takarítása után nem ad képet a videókártyám. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Én az alaplapra gondolok, mivel az alaplapi videókártya sem ad jelet a monitornak.

Amiket próbáltam már: kiszedtem az elemet az alaplapból, szétszedtem a gépet újból, aztán összetettem, hátha valamit kihagytam.

Minden ugyan úgy világit, a ventillátorok pörögnek, de nem kap jelet a monitor.



2018. nov. 10. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyáltalán a gép eljut a POST végéig? Ha nem, akkor megkockáztatom, hogy kivégezted valamelyik alkatrészt, rosszul, vagy hiányosan dugtál vissza valamit, stb. Annyit tehetsz, hogy kiveszel, és lekötsz mindent az alaplapról, kivéve a szükséges tápcsatlakozókat, és bekapcsolod. Ilyenkor sípolnia kell, ha van rákötve egy csipogó( [link] ). Ha nincs rákötve, köss rá egyet. Ha nem sípol a gép, akkor még a processzort megpróbálhatod visszatenni, és ha úgy sem ad életjelet, akkor halott az alaplap.


Ha sípol, akkor mehet vissza 1 RAM modul. Itt normál esetben már sikerülnie kellene a POST-nak az alaplapi VGA-val.

2018. nov. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!