Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem egy filmet hd-ben....

Heiszler Máté kérdése:

Letöltöttem egy filmet hd-ben.7,4GB.32 gigás pendrive-ra akarom rárakni. De azt ìrja túl nagy. Ezután átraktam NTFS-re. Ekkor sikerült átmásolni, de ha tv-re rajtam akkor úgy játszotta le H kihagyott részeket meg akadozott. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Mikor külső vinyórol használtam semmi gond nem volt. De pendrive-ra sehogy nem tudom úgy átrakni H a tv lejátsza (akart tv). Vinyó persze jó de nekem a pendrive kellene. Valamint H mi a baj.
2018. nov. 10. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem elég a pendrive olvasási sebessége a film lejátszásához, vagy csak bénán kezeli a TV az NTFS-t, és lehet, hogy exFat-al simán menne. Próbáld meg.
2018. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ebay-es fos kínai pendrive?
2018. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Megpróbálom exFat-al.

Am Kingston pendrive. A 4GB-os filmekkel minden oké

2018. nov. 10. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
agyrákot kaptam amiatt,hogy a hogy szó helyet nagy H-t írsz, a hiba pedig valószínúleg a film formátumában keresendő.
2018. nov. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kijavìtotta a telóm nagy h-ra, én meg siettem 😀
2018. nov. 11. 06:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztosan siettél a pendrájv formázáskor is. Nem volt olyan kérdés, hogy akarsz-e 4GB-nál nagyobb állományokkal dolgozni? Arra mit válaszoltál?
2018. nov. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!