Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy gombnyomásra eltűnt egy...

Borza Gábor kérdése:

Egy gombnyomásra eltűnt egy egész könyvtárstruktúra, hogy lehet visszaállítani? (Nem, a lomtárban nincs. )

Figyelt kérdés

Egy régi DELL laptop-ot pucolgattam le eladás előtt és találtam egy könyvtárat, tele mindenféle régi doksival. Hoztam egy külső winyót, hogy átmásoljam. (Ja a billentyűzete nem működik, ezért egy külső billentyűzettel használom.) Ki akartam jelölni - a billentyűzeten van tapi pad is - a másoláshoz, de egy pillanat alatt eltűnt. Lomtárban nincs. Nem is értem, hogy milyen billentyűkombináció lehet, ami úgy töröl ki nyomtalanul egy könyvtárstruktúrát véglegesen, hogy nem kér megerősítést.

Tud ebben valaki segíteni?


Előre is köszönöm.



2018. nov. 10. 23:40
 1/4 Derwer ***** válasza:

Shift + Dell ami töröl lomtár a helyezés nélkül.

Lehet csak áthelyezted egy másik mappába. Keress rá egy fájlra, ami benne volt.


Ha tényleg törölted akkor mihamarabb vedd ki és ne használd. És menj rá pl getdataback programmal.

2018. nov. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de csak egy drive van rajta és a program installálásakor azt mondja, h NE oda rakjam fel, amit helyre akarok állítani. Hát ez nem megoldható. Azért lefuttattam, de nem leltem meg az elveszett fájlokat. Amúgy Shift+Del azt is csinálja, hogy nem kérdez vissza?
2018. nov. 11. 00:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Be lehet állítani (előzetesen) , hogy ne kérjen megerősítést, illetve azt is, hogy soha ne kerüljön a lomtárba, hanem egy szimpla "DEL"- re is véglegesen törlődjön (megerősítés nélkül)
2018. nov. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Külső winyót dugd rá és arra telepítsd a GetDataBack-et.
2018. nov. 11. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!