Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a notebook mennyire jó?...

Ez a notebook mennyire jó? Egyetemre tanuláshoz, sorozatok nézésre és böngészésre használnám, de én sajnos nem értek ezekhez se mennyire.

Figyelt kérdés
[link]

2018. nov. 11. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Ezekre a célokra bőven elég.
2018. nov. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Ezt nehogy megvedd!


1. Mediaból nem érdemes laptopot venni

2. Ez egy legolcsóbb, belépőszintű cucc. Jobban jársz, ha gyűjtesz még és egy 100-120 ezer körüli normálisabb gépet veszel

3. 4GB RAM kutya kevés.

4. 64GB tárhely nagyon kevés, egy idő után csak a Windows elfoglalja a felét.

4. Ez a proci gyenguska

5. Az ASUS nem a legjobb márka laptopból


Én javasolnám, hogy egy drágább, de jobb minőségű gépet vegyél, Dell Vostro, Lenovo, HP vagy Acer (nem eMachines!) márkát, amiben erősebb proci van, legalább 8GB RAM és a vacak eMMC helyett rendes SSD vagy legalább egy normális HDD.

2018. nov. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
A Lenovo jobb mint egy Asus? Ne nevettes. Az Asus egy nagyon jó márka. Arra amire szeretnéd használni tökéletes. Ne hallgass az előttem kommentelőre.
2018. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 😀
2018. nov. 12. 23:40
 5/6 anonim ***** válasza:

"A Lenovo jobb mint egy Asus? Ne nevettes. Az Asus egy nagyon jó márka."

A Lenovo nagyon szépen feljött. Ugye az IBM laptoprészlegét vette meg. Nem rossz az ASUS, de az utóbbi időben kissé lemaradtak.


A többi pontommal is vitába tudsz szálni? Szerinted a 4GB RAM és a 64GB-os eMMC az jó?

2018. nov. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A 2. válaszoló első 4 pontjával egyetértek, DE az ASUS az egyik legjobb márka, nyugodtan nézelődj ASUS gépek között, de én is azt javaslom, hogy inkább egy 120 ezer Ft körüli gépet vásárolj!
2018. nov. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!