Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot keresek / szeretnék...

Laptopot keresek / szeretnék venni. Hozzáértő vagy tapasztalt segítene?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nagyon remélem, hogy a következő évben tudok menni egyetemre vagy fősulira és oda szeretnék laptopot (csak laptopot) venni. Sajnos nem hajlok annyira az informatika felé :(. Szóval nagyon megköszönném, hogyha valaki segítene.

Valami olyasmi laptopot keresek, amin könnyen lehet tanulni az érintőképernyőt azt preferálom, de nem létszükséglet, a full hd az szerintem elengedhetetlen, valami olyan gépet szeretnék ami könnyű, vékony, könnyel lehet hordozni. A Lenovoknak nézegettem ezeket a "Yoga" laptopját és az eléggé bejött. Játékra nem nagyon akarnám használni legfeljebb Sims 4 és hasonló kaliberű játékokra. árban olyan 2000.000ft körül gondolkoztam. Ha ez segít fiú vagyok :D. Közben én is nézegetek, nem szeretnék mással gépet kerestetni magamnak csak segítség kérés szándékával írok. :))



2018. nov. 13. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne vegyél újat 100-200 ezer között, ezek között sok a tajvani műanyag gagyik.

Mit vegyél? Nézd meg a használt (2-3-4) éves használt üzleti gépeket szervizekben. Ezeket külföldről hozzák be és felújítják. Van HP, DELL, Leonovo (Thinkpad) is. Van több ilyen cég, nemrég vettünk i5 procis, SSD-s, 8 GB-s T450-et 135 ezerért.

2018. nov. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2018. nov. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2018. nov. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm. :D Szét nézek majd, de nem nagyon kedvelem a használt dolgokat még ha olcsóbb is: :(
2018. nov. 13. 12:16
 5/7 anonim ***** válasza:

A kérdés leírás részében szereplő 2 millió forintért az ajánlottaknál sokkal szuperebb gépet vennék a helyedben.

[link]

2018. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom mint mindig megint akad olyan aki azt veszi észre, hogy a másik hol hibázik. 200.000Ft (kétszázezer forint)
2018. nov. 13. 21:14
 7/7 anonim ***** válasza:
NEM hazai értelemben vett agyonhasznált, ezek nyugati cégektől kis szépséghiba miatt leselejtezett kiváló gépek. Míg a csilivili bolti újak nem sokat érnek, vedd meg, aztán szaladgálj vele egy hét után a garancia szervizbe, mert a vinyónak annyi! Vagy nem tölt a töltő, gyári hibás a töltő, rossz a hálózati kártya stb. Vedd meg a műanyag gagyit és dobd ki dühödben.
2018. nov. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!