Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Zenei előadónak névválasztás...

Zenei előadónak névválasztás ami az online világban figyelemfelkeltő?

Figyelt kérdés

pár éve már csinálgatok zenéket, ilyen kis elektronikus szösszeneteket, csak magamnak hobbi szinten.


Tudom jól hogy nem vagyok igazi DJ, sem igazi zenész és hogy ezzel pénzt sem lehet keresni, nem is akarok, nekem ez csak egy játék, időtöltés.


Szóval az lenne a kérdésem, szerintetek hogyan válasszak magamnak előadói nevet ami nemzetközileg is figyelemfelkeltő lehet?


Elektronikus zenéket csinálok, ezeket akarom online leközölni pár helyen és ehhez szeretnék egy jó nevet vagy ötleteket mi alapján alkossak én egyet.


Fontos szempont lenne hogy ha beírom a google keresőjébe akkor ne legyen rá találat, vagy ne legyen túl sok.


mi határozza meg azoknak a művészneveit akik nem feltétlenül tetszenek vagy jók, de a nevük megmaradt számodra?


2018. nov. 20. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
ByeAlex
2018. nov. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azok után, hogy bárki is képes befutni olyan névvel, hogy "Armin van Buuren", amit a hollandokon kívül senki nem tud helyesen kiejteni... na innentől teljesen mindegy, hogy hívod magad.


"mi határozza meg azoknak a művészneveit akik nem feltétlenül tetszenek vagy jók, de a nevük megmaradt számodra?"


Az egyedisége, semmi más. XXXTentaction neve pont ilyen, egyetlen dalából hallottam vagy 20 másodpercet, semmi többet, de sokat cikkeztek róla, így megmaradt a neve a fejemben.

2018. nov. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Shaddark ***** válasza:

Szerintem a mai világban sokat számít egy jó név választás.


Anno a viván néztem egy riportot, ahol DJ Sterbinszky-ről kérdezték a fiatalokat.

A megkérdezettek fején teljesen jól látszott hogy most hallanak életükben először róla, - de senki nem akart tudatlannak tűnni, és a neve annyira menő volt hogy mindenki elkezdett csupa jót és szépet mondani róla :)

Itt [link] megnézheted mások miket találtak ki maguknak.

2018. nov. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!