Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Magától megváltozott a tálcám...

Magától megváltozott a tálcám kinézete. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap mikor bekapcsoltam a gépemet, a rendes Win 7-es tálca helyett Win 95-ös jelent meg. Biztosan tudom, hogy se én, se senki más nem állított el semmit, mert ez rögtön azután történt, hogy mind hazaértünk egy családi programról, indulás előtt pedig én használtam a gépet.

A tálca mellett az ablakok kinézete is 95-ösre változott.

A számítógépen semmilyen funkcionális hibát nem vettem észre, csak szimplán idegesít, hogy önkényesen cselekszik.

Kerestem, hogy hogyan lehetne visszaállítani a régire, de nem találtam semmit.



2018. nov. 22. 06:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Start menü -> keresőbe beírod "speciális rendszerbeállítások megtekintése"-re rákeresel -> "Speciális" fülnél a teljesítmény beállításokra katt -> "Vizuális hatások" fül -> bepipálod vagy a "Windows állítja be a számítógéphez" vagy pedig a "Legjobb megjelenés" lehetőséget.


Ezután Vezérlőpultban a Személyre szabásnál kiválasztod pl. a Windows 7 témát.

2018. nov. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. dec. 3. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!