Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Videó adapter, nem működik a...

Videó adapter, nem működik a monitor. Mit lehet tenni? (Lényeg lent)

Figyelt kérdés
Ma délután az UEFI Setupban véletlenül átraktam az elsődleges videó adaptert onboardra PCI expressről. Amikor ujra akartam indítani akkor fekete kêpet adott ki. Minden működik csak a monitor ad fekete kêpet, vissza lehet állitani valahogy?

2018. nov. 28. 03:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Alaplapi kimenetre tedd a monitort, indítsd újra a gépet, lépj be a biosba és állítsd vissza az értéket automatikusra vagy pci-e-re
2018. nov. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De nem jelenik meg semmi a monitoron.

A gép megy rendesen, de a monitor semmit nem jelenít meg, ezért nem tudok semmit csinálni.

2018. nov. 28. 12:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Amit te csináltál az az, hogy az alaplapira átállítottad a kimenetet. Ezért kezdtem azzal, hogy kösd át arra a monitort

Egyéb opció, hogy kikapcsolod a gépet, áramtalanítod, kiveszed a bios elemet, nyomsz egy bekapcsoló gombot, vársz egy fél percet, visszateszed az elemet, áram alá helyezed a gépet és indítod, ekkor már alapbeállításokkal lesz a bios.

2018. nov. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ó igen, már kész.

Köszönöm a választ, hirtelen a vesszőkre azt hittem hogy / jelek és összevarodtam.

2018. nov. 28. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!