Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Idegen facebook profilba...

Idegen facebook profilba irányított az e-mail, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Évek múltán újra fent szerettem volna lenni facen, régi ismerősökkel kapcsolatba lépni. (Anno 7-8 éve töröltem a fiókom, mert sosem tartottam egészségesnek a facet, ezek után meg végképp..)

De ehhez csinálnom kellett egy e-mail címet, eddig oké, regisztráltam a facebookon, jött egy e-mail csak épp valami jelszóhelyreállító link féle, és nem az én keresztnevemmel. Gondoltam csak az e-mail hibás, rákattintottam az adott linkre, erre rögtön megnyílt egy tele üzenőfal és látom nem is az én nevem van ott, profilképen meg valami családos férfi. Hirtelen azt se tudtam mit csináljak kiléptem mindenből. Újrapróbáltam és ismét abba az idegen profiljába lép be.

E-mailben jött is egy üzenet, hogy új készülékről történt bejelentkezés.

Ezt el se tudom hinni, hogy ilyen létezhet.. Kinek vagy minek kell ezt jelezni? Nem szeretném, hogy feltörésnek gondolja bárki, főként az úr. Hallottatok már ilyenről?


2018. nov. 29. 18:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!