Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nyíregyházán tudtok olyan...

Nyíregyházán tudtok olyan számítástechnikai boltot ahol lehet vásárolni PC alkatrészeket (proci, videókártya, ram, ssd, alaplap, hát, táp) és adnak ÁFÁ-s számlát is?

Figyelt kérdés
pc, áfa, ssd, ram,
2018. nov. 30. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
AFA-s szamlat mindenhol kotelezo adni.
2018. nov. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
te is a nagy zöld papírra gondolsz?
2018. nov. 30. 12:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen nagy zold papirra...? A SZAMLA, amit kapsz, az automatikusan AFAs szamla.
2018. nov. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
amit a határon lepecsételnek és vissza tudom igényelni az áfa összegét
2018. nov. 30. 13:00
 5/8 anonim ***** válasza:

tesoka, mi lenne ha nem harapofogoval kene kihuzni beloled minden lenyeges infot?


olvasgass:


[link]

2018. nov. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tesóka, ezekkel tisztában vagyok, mert ukrán-magyar állampolgár vagyok és az állandó lakhelyem ukrajnában van, és nyíregyen akarok bevásárolni és érdeklődtem hogy mely üzletek állítanak elő ilyen áfás papírt
2018. nov. 30. 15:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kötelező ÁFÁ-s számlát adni. Blokkot kötelező adni. De ha a vásárlás során jelzed, hogy neked ÁFÁ-s számla kell, akkor szó nélkül ki fogják állítani a nevedre. Ez minden számítástechnikai üzletben így van.
2018. nov. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. Akkor ha betévednék egy extreme digitálba akkor jó vagyok :D
2018. nov. 30. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!