Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Windows 10 ha talál a...

A Windows 10 ha talál a gépehzez elérhető frsitést akkor mért frissiti és telepiti az előző videokártyámnak az illesztőprogramját ha már másik videokártyát használók?

Figyelt kérdés

Előző videokártyám egy HD7850 volt de ez már nincs bent a gépemben , mikor még bent volt akkor a Windows updatéről kiadot nekem hozzá illesztő programot , de váltottam geforcea GTX150 ti videokártyára aminek a driverét az nvidia oldalán töltöttem le és telepitettem is de a Windows 10 updatéről is talált hozzá illesztőt.

De ha bemegyek a gépházba és a Windows opdatről meg e nézem van e valami ellérhető frissítést akkor a HD7850 es illesztőt is leakarja tölteni és telepitni mikőzben már geforc kártyám van , ez mért lehet ?

Mit twhwtek hogy tilcsa le a HD7850 es illsztőt és ne ajánlja fel hogy települjön . illtve hogyan tudom törölni ha eddig felrakta ?


2018. dec. 3. 16:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést ha sok a hiba az írásomba de sietve nyomkodtam a billentyűt , GTX 1050ti a új kártya.
2018. dec. 3. 16:03
 2/3 anonim ***** válasza:
Pucold ki DDU-val a rendszert. Mindkét kártya drivere menjen a kukába, és tedd fel újra ami neked kell.
2018. dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Eszközkezelőben a Videokártyák alatt milyen videokártyákról tud a Win10. Ha ott van a régi, akkor jobb-klikkelj rajta, és válaszd pl., hogy Eszköz eltávolítása. Ha még vannak élő libáid, akkor gyere újra!
2018. dec. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!