Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Touch pad nem működik, megoldá...

Touch pad nem működik, megoldás? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most vettem egy ASUS X540MB-DM053 laptopot, alapból endless os volt rajta, tökéletesen működött a touchpad is, de telepítettem rá windows10-et és nem működik. Amikor a driver-t akarom feltelepíteni akkor windows installer package hibát dob.

Eszközkezelőben nem jelzi a touchpadot. A biosban nincs letiltva, és működik is bioson belül, csak a windowsba nem.

Mi lehet a megoldás?



#touchpad #Asus #windows installer package #asus smart gesture
2018. dec. 4. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Felteszem nem kompatibilis drivert ptóbálsz telepíteni. Keress megfelelőt. Mondjuk az se ártana, ha az orrunkra kötnéd mi a hibaüzenet...
2018. dec. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kompatibilis a driver, rengeteg fórumon jártam ezzel a problémával és nagyon gyakori hibáról van szó, de mindenhol azt irták megoldásnak hogy a vezérlőpultban válasszam ki a drivert jobklikk és repair, de én fel telepíteni se tudom mert mindig a windows installer package-re hivatkozik. Teljes hibaüzenet: There is a problem with this Windows Installer Package. A DLL required for this install complete could not be run. Contact your support personnel or package vendor.
2018. dec. 4. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Honnan van a windows telepítő? Lehet, hogy az hibás.
2018. dec. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!