Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot hogyan lehet használn...

Laptopot hogyan lehet használni aksi nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy kissé régebbi laptopom és kb. fél óra alatt lemerül, ráadásul hiába van beugva a töltő használat közben nem tölt. Azt szeretném megkérdezni, hogy van-e mód úgy használni, hogy az akkut kiveszem és valahogyan hálózatról használom folyamatosan, úgy mintha asztali gép lenne? Ha igen hogyan és mi kell hozzá?
2018. dec. 7. 11:36
 1/4 anonim válasza:
Elvileg kiszeded az aksit és hálózatról megy.
2018. dec. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy régi Acer van. Én mindig így használom. Amikor használom ki van véve az akksi, de kikapcsolás előtt visszateszem bele és utána amikor kikapcsolt kihúzom a villás dugót. Az akksija egyébként nagyon gyenge már. Csak arra elég, hogy kikapcsolva tartsa benne a "lelket"
2018. dec. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.

Még egy kérdés, ez is acer, de nem tudom kiszedni, hogy kell? Nincs benne se csavar, se kis fülecskék amiket esetleg el kell húzni és elengedik.

2018. dec. 7. 12:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém kivehető akksis. Lehet, hogy a tiéd fix akksis. Akkor sajnos nem tudod kivenni. Vidd be egy szervizbe és kérdezd meg, hogy kivehető-e. Ha nem, akkor nincs mit tenni.
2018. dec. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!